Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6972 niezalogowanych)
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
jasta102 napisał:
A można się dowiedzieć co tak się nie spodobało w tym wierszyku? Gdyby tak się czasami włączało polskie teve to by się zauważyło jak taki jeden mały polityk bez bicia się przyznał, iż był na silnych środkach uspokajających w trakcie kampanii wyborczej i dlatego był taki miły, spokojny, i nawołujący do zgody narodowej.No ale teraz już jest bez prochów i już będzie inaczej.....właśnie pokazał swoje prawdziwe oblicze,potem nie dziwota ,że Polacy to Qrwy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
barbara67 napisał:
Sethur napisał:
Bedac politycznie poprawnym.. sa powody przez ktore Afryka nie jest rozwinieta; ani kulturowo, ani tez ekonomicznie.. .. Zreszta.. co mozna powiedziec o ludziach, ktorzy dali sie zlapac w siec na swoim wlasnym podworku(?)..

.... a my jestesmy idealni i w zwiazku z tym mozemy sobie do woli uzywac na nich


Alez ofkors.. wlasnie tacy jestesmy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
AgaN napisał:
.....................dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
AgaN napisał:


Z filmiku wynika, ze Pl. posiadaja bardzo wazna ceche - potrafia sie nabijac z samych siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
krzysztof1970krk napisał:
I żeby było jasne i bez niedomówień :Jestem RASISTĄ !
jak wiekszość bialych :nienawidze czarnych i ciapatych !
z tą tylko róznicą ze ja mowie Prawde glośno i wyrażnie ,a miliony kryją się z tym bo tak jest poprawnie politycznie
ktoś poruszył temat rasizmu Polaków to ja odpowiadam ,wsród Polaków jest garstka rasistów w porównaniu do liczby mieszkańców ,w norkowni jest wiecej rasistów biąrąc rzecz proporcjonalnie ....
i nikt mi nie powie ze jest inaczej ,znam życie i znam realia


Poprawnie politycznie?
Moze jednak poprawnie po ludzku.
Juz jeden taki wypowiadal sie tak jasno i bez niedomowien,
mama Adolf mu dala na imie...
Rasizm,nienawisc,glupota...

"Zero nienawidzi innych liczb."
— Zygmunt Freud

Takiego wlasnie Qrewstwa nie lubie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Przeciwko qrestwu :



Milego dnia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Nie cierpię HIP-HOPU!!! wiem,że chodzi o słowa,ale wszystko jedno nie cierpię i tyle....pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
irazibialfa napisał:
Fiona66 napisał:


no faktycznie, bardzo smieszne bardzo "na czasie"( pogrzeb zastrzelonego Rosiaka i atmosfera wokol jego zabojstwa) i bardzo takie.......ynteligentne, bo zart zeby smieszyl, musi byc na pewnym poziomie

co "toto" mialo wniescv do tematu ?
.....Jaka Polska takie żarty! To żenada nie kraj!!![/quote]

no tak
najłatwiej z boku założyć Loże szyderców
najlatwiej się nabijać
trudniej samemu podjąć wyzwania ..............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
irazibialfa napisał:
jasta102 napisał:
A można się dowiedzieć co tak się nie spodobało w tym wierszyku? Gdyby tak się czasami włączało polskie teve to by się zauważyło jak taki jeden mały polityk bez bicia się przyznał, iż był na silnych środkach uspokajających w trakcie kampanii wyborczej i dlatego był taki miły, spokojny, i nawołujący do zgody narodowej.No ale teraz już jest bez prochów i już będzie inaczej.....właśnie pokazał swoje prawdziwe oblicze,potem nie dziwota ,że Polacy to Qrwy!!!



Ja nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok